Free Website Themes by SEOTOASTER

Al Fakher Gold - tabák pro vodní dýmky

Tabáky Al Fakher GoldenAl Fakher Golden jsou prvotřídní prémiové tabáky s velmi jemným řezem listů , na jejichž výrobu jsou používány pouze tabákové listy Virginia nejvyšší kvality.
 
Nabídka příchutí prémiové řady již není tak široká. Šťavnaté výrazně melasované tabáky obohacené o přírodní aromata. Velké množství melasy zaručí vaší dýmce jemný ale přitom hustý a voňavý dým.
 

Pages List

  • Al Fakher Clasic - tabák pro vodní dýmky Al Fakher Clasic Široká nabídka zajímavých klasických příchutí. Šťavnaté výrazně melasované tabáky obohacené o přírodní aromata. Velké množství melasy zaručí vaší dýmce jemný ale přitom hustý a voňavý dým.
  • Al Fakher Gold - tabák pro vodní dýmky Al Fakher Golden Nabídka příchutí prémiové řady, šťavnaté výrazně melasované tabáky obohacené o přírodní aromata. Velké množství melasy zaručí vaší dýmce jemný ale přitom hustý a voňavý dým.
  • Tabáky Al Fakher Mix Al Fakher Mix Al Fakher jsou prvotřídní tabáky do vodní dýmky, na jejichž výrobu jsou používány pouze tabákové listy Virginia nejvyšší kvality.